Nové kancelárske priestory - ŽilinaID: 0344

8 €/m2/mes.

  • Úžitková plocha: 450 m2
  • Plocha kancelárií: 36 m2
  • Druh priestorov: kancelárie
  • Stav objektu: po rekonštrukcii
  • Druh parkovania: vyhradené parkovanie
  • Strážna služba: áno
  • Výťah: áno

Ponúkame Vám na prenájom obchodné / kancelárske priestory V Žilina. Dve kancelárie sú dokončené na západnej strane budovy, ktorých súčasťou je aj elektrické ovládanie žalúzií a priestor o výmere cca 450m/2, ktorý ešte nie je dokončený a je teda možnosť jeho veľkosť aj dispozíciu dokončiť a rozdeliť podľa vlastných predstáv.

Orientácia priestoru je V/Z. Minimálna výmera kancelárie resp. priestoru je 36 m2 (6m x 6m). Vnútorná dispozícia výmery 36 m2 (prípadne viac) sa dá rozdeliť vnútornými priečkami podľa potrieb nájomcu. K výmere 36 m2 je jedno parkovacie miesto vo dvore objektu v cene nájmu.

Každé ďalšie parkovacie miesto k výmere 36m/2 je spoplatnené sumou 40,- €/mesiac. V cene nájmu prenajímateľ dokončí kancelársky priestor nasledovne:

- dokončenie stropu (podhľadu s osvetlením),

- obvodové priečky kancelárie,

- podlaha,

- inštalácia elektrických káblov,

- inštalácia dátových káblov (možnosť voľby 150 MB/sek. optika alebo 20 MB/sek. metalika),

- vstupné dvere do kancelárie,

- ostatné podľa dohody (vnútorné priečky, zárubne, dvere, umývadlo, toaleta, rozdelenie priestoru sklenenou priečkou a pod.),

Na podlaží sa nachádzajú dve toalety a dve kuchynky, ktoré sú spoločné. V budove sú dva výťahy (jeden osobný a jeden nákladný), recepcia, strážna služba v areáli 6:00 – 18:00 hod., vonkajšie aj vnútorné zabezpečenie priestorov (aj samostatných kancelárii).

Cena nájmu je 7-8,- € za m2/mesiac bez DPH. K cene je potrebné pripočítať DPH.

Certifikovaný realitný poradca

Ponuka podobných nehnuteľností